Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Videostudio Hanuš

služby

Svatba._Hlidani_deti._1_.odt (96 KB)    

Jak chcete natočit svatbu?     filmy jsou natočeny ve formátu 16:9

 Svatební den :Doba natáčení je cca.14.-16.hodin. Film začínáme s nevěstou u kadeřnice,příp.u vizážistky,dále přípravy v rodině nevěsty,příjezdy hostů. Přesuneme se k rodině ženicha,natočíme jeho přípravu a přípravy rodiny. Nevěsta se mezi tím již dostrojuje,natočíme úpravu šatů,ozdobení šperky, závoj a podvazek pro štěstí.Přijíždí ženich s rodinou,vítání,ženich předává kytici nevěstě a přivádí ji mezi hosty.V některých rodinách dodržují zvyk žehnání rodičů,někde poděkují snoubenci rodičům za vychování a ženich předá maminkám kytičku.Po té vycházejí hosté a rodiče se snoubenci z domu a nastupují do aut.Odjezd na obřad.

Církevní obřad v kostele bývá většinou delší a proto je možné jej po dohodě se snoubenci zkrátit,při čemž podstatné části obřadu zůstanou zachovány.Jinak lze natočit obřad celý.

Civilní obřad má délku cca.20.min.a proto jej lze ponechat celý.

Po obřadu je zpravidla fotografování a natáčení procházky novomanželů s exkluzivními záběry.Někteří novomanželé plánují natočení exkluzivních záběrů v exklu.prostředí po slavnostním obědě v relativně volném čase před začátkem veselice.Následuje slavnostní tanec novomanželů a tanec s rodiči,načež pokračuje nevázaná zábava.

Kameraman odjíždí,pokud není dohodnuto jinak,asi v 21.hodin

 Svatební obřad:Pokud není dohoda jiná,natáčíme příjezd svatebčanů k obřadní místnosti,nebo kostelu,samotný obřad a odjezd svatební kolony.

Sestříhaný a upravený film ,doplněný hudebními motivy,má časovou délku asi 50.minut,respekt.délka obřadu.Novomanželé obdrží 2Ks DVD příp.VHS s natíštěným přebalem v plastovém obalu.

Sportovní dokument:Dle dohody s pořadatelem.

 

 

TOPlist